רמות הגנה

 מסלול

מייל בלבד + רשימה אישית

מסלול מייל בלבד + רשימה אישית מאפשר גלישה רק לאתרים מסויימים מתוך האתרים המאושרים לאתרוג, המוגדרים מראש על ידי הלקוח ואשר נמצאים ברשימה האישית של הלקוח.

 המסלול

היעיל

המסלול היעיל מתאים לאלה הנצרכים לגלישה בסיסית ונקיה באינטרנט כמו אתרי בנקים, משרדי ממשלה, מזג אוויר ותחבורה ציבורית, וכן אתרים תורניים. 

המסלול

המתקדם

המסלול המתקדם מתאים לאלה הנצרכים לאתרים מקצועיים ושימושיים, אתרי מידע וכלכלה, אתרי תעשיה, טכנולוגיה ושירותים שונים אחרי שהם עוברים סינון קפדני ואיכותי. במסלול זה לא נפתחים אתרים שלא נבדקו ידנית על ידי מחלקת התוכן של אתרוג.

 אתרוג לעסקים

 אתרוג לעסקים הינו מסלול המתאים לאנשי עסקים ומשרדים הזקוקים לכמות עצומה של מידע ובקרה ממוחשבת אוטומטית. מסלול רחב ושמור המשמש למידע רחב ומגוון בנושאי פרנסה, מעבר למסלולי אתרוג הנוספים. מסלול זה מאפשר גישה למספר אתרים רחב מאוד הכולל מיליוני מקורות מידע שכולם עוברים את מערכות הסינון והבקרה המתקדמות של אתרוג.

חשוב לדעת:

מלבד מסלולי הגלישה הבסיסיים, אתרוג מציע פתרונות משלימים המאפשרים ללקוחות להתאים את האינטרנט לצרכיהם המקצועיים והאישיים ללא צורך בחשיפה למידע שהם אינם נזקקים לו.

  • הנטו שלי: מלבד האתרים הפתוחים בתוך מסלולי הלקוחות, עם הנטו שלי ניתן לפתוח אתרים ממסלולים אחרים באתרוג

או לחסום אתרים שפתוחים במסלול ספציפי ואליו הלקוחות אינם מעוניינים להיחשף.

  • קבוצות מקצוע ומידע: אתרוג מציע מגוון של קבוצות ייעודיות בנושאי מקצוע ומידע המאפשרים ללקוחות להתאים את הגלישה לצרכים האישיים

והמקצועיים שלהם מבלי שכלל הלקוחות יחשפו למידע שאינו מותאם לצרכיהם. לדוגמה קבוצות המאפשרות גישה לאתרים המותאמים למקצוע מסויים:

קבוצת אתרי גרפיקאים, אדריכלים, מפתחים. אתרי חדשות חרדיים, אתרי קניות ועוד.